Star Wars: Battlefront 2'nin Sızdırılan Videosunu Kaçırmayın!

Star Wars: Battlefront 2'nin Sızdırılan Videosunu Kaçırmayın!

DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından dağıtılan Star Wars: Battlefront II için beklenmedik bir sızıntı yaşandı ve oyunun Gamescom videosu yayınlandı. 

Star Wars serisinin kullanım haklarının Disney'e satılmasının ardından Electronic Arts devreye girmiş ve Star Wars'un oyun alanındaki haklarını ele geçirmişti. Disney ile yapılan bu anlaşmadan sonra Battlefield serisinin yapımcısı DICE, ısrarların ardından Star Wars: Battlefront'u yapmaya başlamış ve 2015 yılında bizlerle buluşturmayı başarmıştı. Kara savaşları üzerine odaklanan ilk oyunda, hikaye bölümlerinin olmaması oldukça eleştirilmiş ve Star Wars serisinin hayranları, hikaye bölümleri de olan bir Battlefront görmek istediklerini sıklıkla dile getirmişlerdi.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Star Wars: Battlefront II için Gamescom'da bir gösterim yapmayı planlayan Electronic Arts, oyunda yer alacak uzay savaşları ile ilgili bir video hazırlamıştı; ancak Gamescom sırasında gösterilmesi planan bu video, beklenmedik bir şekilde sızıdırıldı. 

Burnout'un yapımcısı Criterion tarafından geliştirilen, ayrıca DICE ve Motive gibi diğer stüdyoların da üzerinde çalıştığı Star Wars: Battlefront II, 17 Kasım itibarıyla PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Sızdırılan o epik videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jandarma, Star Wars Sloganıyla Sosyal Medyayı Salladı

Star Wars Battlefront 2'nin Tanıtım Videosu ve Tüm Detayları Paylaşıldı

Star Wars: Battlefront 2'nin Hikayesi Ortaya Çıktı!

YORUMLAR