Star Wars: Battlefront'da 5.000 Ücretsiz Kredi

Star Wars: Battlefront'da 5.000 Ücretsiz Kredi

Aralık ayında piyasaya çıkan ve film serisinin hayranları tarafından çok sevilen Star Wars: Battlefront için kredi müjdesi geldi. Bu hafta sonu oyuna giren oyuncular, ücretsiz olarak 5.000 kredi kazanacaklar.

Disney, milyar dolarlar ödemiş ve LucasArts'ı satın almıştı. Bu satın almanın ardından, kendisine ait bir oyun stüdyo olmamasından mütevellit Star Wars gibi serilerinden oyun haklarını satışa çıkaran şirket, Electronic Arts ile anlaşmıştı. Anlaşmanın hemen birkaç gün sonrasında Battlefield serisiyle tanıdığımız İsveçli DICE'in, Star Wars: Battlefront isimli oyunu geliştirmeye başlayacağı da açıklanmıştı. 

Aralık ayında piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront, beklenilenin aksine sadece çok oyunculu olarak hazırlanmıştı. Oyuncular istiyordu ki; uzunca zaman geçirebilecekleri hikaye bölümleri de olsun. Yine de çok oyunculu ve online olan bu oyun, beğenilmiş ve önemli satış başarıları kazanmıştı.

Oyunda yer alan hataları düzelttikten sonra ek paket çıkarmaya odaklanan DICE, daha önce karşımıza türlü paketle geldi. Şimdi ise Outer Rim isimli içerik paketini kutlamak için kredi kampanyasına gitmiş durumda. Paketin çıkışı dolasıyla, oyuna giren herkese ücretsiz 5000 kredi veriliyor.

Star Wars'tan Beklenen RPG Oyunu

Star Wars Battlefront'un Yeni PS4 Tanıtımı Göz Yaşartıyor


YORUMLAR