Star Wars: Battlefront'un Battle of Jakku Ek Paketinin Videosu Yayınlandı

Star Wars: Battlefront'un Battle of Jakku Ek Paketinin Videosu Yayınlandı

Son Battlefield oyunlarını geliştiren firma yani "DICE" tarafından geliştirilen Star Wars: Battlefront, FPS türüne farklı bir tarz olarak gelmişti. Şimdi de firma oyunun oynanabilirliğini artırmak için yeni bir ek paket yayınlamaya hazırlanıyor.

Battlefield 4 ile benzer grafiklere ve oynanış mekaniklerine sahip olan Star Wars: Battlefront, 17 Kasım 2015 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkmıştı. Oyunun piyasaya çıkmasının ardından çok bir süre geçmemiş olsa da Electronic Arts ve DICE, Battle of Jakku adında bir ek paket geliştirdi. Oyunun ilk ek paketi olan bu paket, tüm oyuncular için ücretsiz olarak sunulacak.

Oyunu ön sipariş yöntemiyle satın almış olan oyuncular bu ek pakete 1 Aralık tarihinden itibaren ulaşabilecek iken, oyun çıktıktan sonra satın almış olan oyuncular 8 Aralık tarihini beklemek zorunda kalacaklar. Bu ek paket ile birlikte birçok çeşitli içeriğin yanı sıra oyuna bir de yeni oyun modu eklenmiş oluyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu ek paketin aşağıdaki tanıtım videosu ile başbaşa bırakalım.

YORUMLAR