Star Wars: Battlefront'un Offline Modu Duyuruldu

Star Wars: Battlefront'un Offline Modu Duyuruldu

Battlefield oyunlarının yapımcısı DICE firması, Electronic Arts'ın desteği ile birlikte mevcut tecrübesini Star Wars dünyası ile birleştirerek Star Wars: Battlefront oyununu geliştirmişti. Bu oyun büyük bir oyuncu kitlesi tarafından fazlasıyla beğenilmişti fakat oyunda "single player" modunun eksikliği hissediliyordu. Geliştirici firma da bu duruma kayıtsız kalmadı.

Electronic Arts, yaptığı açıklama ile birlikte 20 Temmuz tarihinden itibaren Star Wars: Battlefront'a "offline" olarak oynanabilecek bir mod ekleneceğini duyurdu. "Skirmish" olarak adlandırılan bu çevrimdışı modda oyuncular isterlerse tek başlarına botlara karşı mücadele ederek görevleri tamamlayabilecek iken isterlerse de split-screen özelliği ile ekranlarını ikiye ayırarak arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecekler.

Skirmish adlı bu çevrimdışı modda Walker Assault ve Fighter Squadron adlı iki farklı modun çeşitli zorluk seçenekleri yer alacak. Fakat EA yine de bu modu "single player" olarak adlandırmıyor. Onun yerine "offline mode" demeyi tercih ediyor. Çünkü bu mod oyuna sonradan eklenen bir geliştirme niteliğinde olacak. Yine de oyuncuların birçoğunun beklentilerini karşılayacağını ve oyun zevkini artıracağı şüphesiz.

Beklenen Oyun Star Wars: Battlefront'un Fragmanı Yayınlandı

PC'nizde Star Wars Battlefront Oynayabilecek misiniz? İşte Sistem Gereksinimleri

Star Wars Battlefront İçin Özel Bir PlayStation 4 Tasarlandı ve Duyuruldu

YORUMLAR