Star Wars Hayranı Adını Darth Vader Olarak Değiştirdi

Star Wars Hayranı Adını Darth Vader Olarak Değiştirdi

Star Wars: Force Awakens filmi rekorlar üstüne rekor kırarken diğer yandan da hayranları üzerindeki etkisini arttırıyor. Star Wars hayranı olan bir adam bu çıtayı oldukça yükselterek yasal olarak adını Darth Vader olarak değiştirdi.

Kısa sürede sinema tarihinin en başarılı filmi haline gelen Star Wars, serinin son filmiyle üstün bir başarı ortaya koydu. Pek çok ülkede yankılanan Star Wars başarısı hayranlar üzerinde de etki etmeye devam ediyor. Bazen sevgileri aşırıya kaçan hayranlar değişik şeyler yapabiliyor. Bunun son örneği ise New York'ta yaşayan Deniz Kuvvetleri emeklisi 43 yaşındaki Eric Welch. Welch mahkemeye başvurarak adını Darth Vader olarak değiştirdi.

Star Wars hayranlığını ileri seviyeye taşıyan Welch ya da yeni adıyla Vader, sıkıntılı dönemler geçirmiş ve bu dönemlerde kendine Darth Vader'i örnek almış. Onun azmiyle hayata tututan Vader, en sonunda aldığı bir kararla adını Darth Vader olarak değiştirmeye karar vermiş. İsmini yasal olarak değiştiren Welch'in bundan sonraki yaşamında bütün kimliklerinde Darth Vader yazıyor.

Star Wars'tan Beklenen RPG Oyunu

Akıllı Telefonunuzu Işın Kılıcına Dönüştürüp, Chrome Üzerinden Star Wars Oynayın

YORUMLAR