Star Wars Humble Bundle Piyasada, Fiyatını Siz Belirliyorsunuz

Star Wars Humble Bundle Piyasada, Fiyatını Siz Belirliyorsunuz

9 adet Star Wars oyununuz olsun ister misiniz? Humblebundle web sitesi tüm Star Wars oyun evrenini bir pakete topladı. Paketin fiyatını da kendiniz belirliyorsunuz. Paketin satışları Unicef'e bağış olarak kullanılıyor. Star Wars Knights of the Old Republic, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, ve Star Wars: Dark Forces oyunlarının üzerine 12 dolar daha eklerseniz, Star Wars Republic Commando, Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords ve Star Wars Battlefront II sizin olabilir. Hatta dahası da var Star Wars: The Force Unleashed II, Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition ve Star Wars Empire at War: Gold Pack’de bu pakete dahil edilmiş.

Bu kadar çok Star Wars oyununa son derece ekonomik fiyatlarla sahip olmak ise büyük avantaj. Bütün oyunların piyasa fiyatı 115 dolrı geçiyor. Ancak burada fiyatı siz belirliyor, tüm pakete sahip olmak için ise 12 doar daha fazla ödüyorsunuz o kadar. Kısaca pakete eklemek istediğiniz grupların fiyatı sadece 12 dolar, o da eklemek isterseniz. 

Windows ve Mac  için Steam üzerinden alınabilen oyunlara ulaşmanız çok kolay. Vereceğiniz para ise tamamen Unicef’e bağış olarak kuruma aktarılıyor. Şu ana kadar 244 bin 500 paket satılmış. Toplam bağış oranı da 2 milyon 804 bin 814 dolar olmuş. Bu da paket başına 10-12 dolar anlamına geliyor. 

Humble Store Tanıtım Videosu

Humble Bundle Paketiyle 8 Dolara 10 Mobil Oyun Fırsatı

YORUMLAR