Star Wars: Knights of the Old Republic Artık Android'de!

Star Wars: Knights of the Old Republic Artık Android'de!

İlk olarak 2003 yılında bilgisayarlar için yayınlanan Star Wars evreninde geçen klasik rol yapma oyunu Star Wars: Knights of the Old Republic, Android için resmi olarak çıkış yaptı. Oyunun çıkışına özel yüzde 50 indirimle satışa sunulan bu RPG klasiği Android 4.1 ve üst sürümlerini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilmekte. Star Wars: Knights of the Old Republic ya da kısa adıyla KOTOR orjinal oyunu birebir mobil cihazlarınıza taşıyor ve oyunun içeriğinden herhangi bir şeyi kırpmıyor. Oyunun hikayesi Jedi savaşçıları, İmparatorluk ve Sith'lerin arasındaki savaşlardan dört bin yıl öncesini konu almakta. Oyunun kötü kahramanı olan Darth Malak eskiden bir Jedi olan; fakat sonradan karanlık tarafa geçmiş bir Sith lordudur. Jedileri yok etmek için tüm gücüyle saldıran Darth Malak, Jedileri oldukça güçsüz bırakmıştır. Biz oyuna bu noktada dahil olarak Jedi düzenini yok olmaktan kurtarmaya çalışıyoruz.

Star Wars: Knights of the Old Republic'de oyuncular 3 farklı kahraman sınıfından birini seçebiliyorlar. Bu kahraman sınıflarının her biri de 3 farklı alt sınıfta uzmanlaşabiliyor. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan Star Wars: Knights of the Old Republic'de oyunda rastlayacağımız karakterlerle etkileşime girebiliyor, onları kendi takımımıza alarak parti halinde maceraya atılabiliyoruz.

Kendi ışın kılıcınızı da tasarlamanıza imkan tanıyan Star Wars: Knights of the Old Republic'i bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

Hearthstone Android Versiyonu Tüm Dünyada Resmi Olarak Çıkış Yaptı!

YORUMLAR