Star Wars Serisinin Yeni Oyun Fragmanı İzleyenleri Fena Gaza Getirdi

Star Wars Serisinin Yeni Oyun Fragmanı İzleyenleri Fena Gaza Getirdi

Müthiş oyunlarıyla tanıdığımız BioWare tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Star Wars: The Old Republic yakın zaman önce yeni bir ek paket duyurmuştu. Knights of the Eternal Throne için yayınlanan son video, Star Wars hayranlarını mest ederken, videonun etkisiyle yeni bir istek daha ortaya çıktı. 

Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne, 2 Aralık 2016 itibariyle oynanabilir olacak. Hikaye olarak Knight of the Fallen Empire isimli bir önceki paketin kaldığı yerden devam edecek ancak bu sefer imparatorun oğulları yerine kızları ön plana çıkacak. Böylece Fallen Empire paketiyle oyuncularını geri toplamayı başaran oyun, eksiklerini tamamlayıp, çeşitli yenilikler getirerek, daha büyük bir kitleyi hedeflemeye devam edecek.

Bir Zakuul şövalyesi ve aynı zamanda imparator Valkorian’in eski eşi olan Senya'nın başrolü oynadığı Kinights of the Eternal Throne'un tanıtım filmi, altı dakikalık müthiş bir görsel şölen sunuyordu. Gerek animasyon kalitesi gerekse BioWare'in her zamanki hikaye anlatımı, videonun izleyen herkes tarafından sevilmesine yol açmıştı. Hatta video o kadar sevildi ki; bir grup Star Wars hayranı, change.org üzerinden kampanya başlayarak, bunu dizi olarak görmek istediklerini bile dillendirmeye başladılar.

The Old Republic, Yavin Savaşı'nın tam 3000 yıl öncesini anlatıyor. Bütün o Star Wars filmlerinde gördüğümüz hikayenin çok öncesini hatta o hikayelerin başlamasını tetikleyen olayları gördüğümüz bir senaryoya sahip. Star Wars: The Old Republic, gerçek Star Wars hayranlarının kesinlikle görmesi gereken anlatıları da içerisinde barındırıyor. Başlatılan kampanyanın amacı The Old Republic'in bir Netflix dizisi olarak hazırlanması ve bütün hayranların eski hikayeleri öğrenmesi. Halihazırda 65 bin kişi tarafından imzalanan kampanyanın sonunda, böylesine bir dizi görebilir miyiz bilmiyoruz; ancak Star Wars severleri gaza getiren o videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Star Wars Karakterleri Odanızda Dolaşacak

Star Wars Episode VII: Güç Uyanıyor'un Korsan Kopyası 12 Saatte İndirme Rekoru Kırdı

Star Wars Hayranı Adını Darth Vader Olarak Değiştirdi

YORUMLAR