Star Wars: Squadrons'u Epic Games Store'dan Alanlara Fortnite Sürprizi

Star Wars: Squadrons, Fortnite için Öncü X-Wing Planörü hediyesi ile geliyor. Oyunu Epic Games Store üzerinden almanız durumunda gelecek bu hediyeyi kaçırmayın.

Star Wars: Squadrons'u Epic Games Store'dan satın alanlar Fortnite oyununda kullanabilecekleri Öncü X-Wing Planörü elde edecekler. Detaylar haberimizde.

Star Wars: Squadrons ile buluşmaya az bir zaman kaldı. PC (Epic Games Store, Origin ve Steam) PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmiş olan oyun, 2 Ekim 2020 tarihinde satışa sunulacak.

İki haftalık süreç için geri sayım son sürat devam ederken, Fortnite oyuncularını da sevindirecek hoş bir gelişme yaşandı. Siz de sıkı bir Fortnite oyuncusuysanız, oyunu Epic Games Store üzerinden satın almayı tercih edebilirsiniz.

Star Wars: Squadrons ile Fortnite için Öncü X-Wing Planörü Fırsatını Kaçırmayın

Bugün mağazaya, 1200 V-Bucks karşılığında satın alınabilecek simgesel Öncü X-Wing Planörü eklendi. Eğer Star Wars: Squadrons oyununu Epic Games Store üzerinden 2 Ekim 2021 tarihinde TSİ 18:00 öncesinde satın almanız durumunda, Fortnite oyununda kullanabileceğiniz bu gemi hediye olarak gelecek.

Eğer oyunu satın almadan önce bu gemiyi alırsanız, satın alım sonrasında hesabınıza 1200 V-Bucks eklenecek. Diğer bir deyişle, her iki türlü de Öncü X-Wing Planörü size ücretsiz gelecek ve PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarındaki Fortnite dolabınızdaki yerini alacak. Ancak bunun için, oyunu satın aldığınız Epic Games Store hesabınız ile Fortine oyununa giriş yapmanız veya konsolunuzda kullandığınız hesabınızı Epic Games Store hesabınız ile ilişkilendirmeniz gerekiyor. Daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz de buraya göz atabilirsiniz.

 

YORUMLAR