Star Wars'tan Beklenen RPG Oyunu

Star Wars'tan Beklenen RPG Oyunu

Uzun yıllardır Star Wars severlerin beklediği haber sonunda gerçekleşiyor. Star Wars bir open world (açık dünya) RPG oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Şu an sinema salonlarında rekorlar üstüne rekorlar kıran Star Wars'ın geçtiğimiz ay piyasaya çıkan Battlefront oyunu ile oyun sektöründe ciddi beğeni toplamıştı. Yeni gelen haberler ise hem Star Wars hayranlarını hemde RPG oyun severleri heyecanlandıracak. 2016 yılında Battlefront oyunu ile adından bolca söz ettirecek olan Star Wars, şimdilerde ise benzer etkiyi bir RPG oyun ile yaratmaya çalışıyor.

Star Wars'ın RPG oyununun yapımını Dead Space ve Battlefield Hardline gibi kaliteli oyunlar ile adından bolca söz ettiren Visceral Games üstlenecek. Bu oyun için bir de iş ilanı yayınlayan Visceral Games böylece oyunun resmiyete kavuşmasını sağladı. Open world şekilde yayınlanacak oyun için kesinleşmiş bir tarih yok. Şu an tamamen proje aşamasında olan oyun için Star Wars seven, olay örgüsü sağlam, karakter mekanikleri ve yapay zeka sistemleri gibi konularda bilgisi olan takım arkadaşları aranıyor. Star Wars'ın RPG oyununun geleceği haberi ise şimdiden bir çok Star Wars tutkununda heyecan uyandırmış durumda.

Star Wars Temalı Mobil Oyunlar

Star Wars Temalı Uçaklarda Uçmak İstemez Miydiniz?

YORUMLAR