Star Wars'un R2-D2'si Dünyamızda Yaşıyor

Star Wars'un R2-D2'si Dünyamızda Yaşıyor

Star Wars hayranları, bu haber sizler için. Herkesin hayranı, favori Star Wars karakteri R2-D2, aslında dünyada yaşıyor. Honda Element ile yapılan R2-D2 robotu, mükemmel derecede ilgi çekici duruyor. 

Kaliforniya'da yapılan bu robot, yani R2-D2, neredeyse filmde gördüğümüz her şeyi yapıyor (ev temizliği?). Kendi çevresinde dönebiliyor, kafasını oynayatabiliyor ve hatta konuşabiliyor da.

Bu robotu yapıp YouTube ve kendi blogu üzerinden paylaşan Victor Franco, özellikle Star Wars hayranları arasında büyük ilgiyle karşılaşmış durumda. Blogunda ise Star Wars için yapılan yürüyüşlerde R2-D2 robotu gösteriliyor ve resimler bir hayli ilgi çekici. R2-D2'nin aynı zamanda uzaktan kumanda ile de kontrol edildiği biliniyor. En azından Franco'nun söyledikleri bu şekilde.

Star Wars efsanesi canlanmaya devam ediyor. Bir tek Lightsaber göremedik ve bunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Lightsaberlar'ın yapıldıkları haberleri söylenti olarak yayılmaya devam ediyor. Özellikle güneş enerjisiyle çalışan Lightsaber konusu, yakın zamanda ilgi çeken dedikodulardan.

R2-D2 ile ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz. Star Wars seviyorsanız, sakın bunu izlemeden geçmeyin.

İyi seyirler.

 

Angry Birds Star Wars Yayınlandı

YORUMLAR