StarCraft II: Legacy of the Void Kapalı Betasına Katılın

StarCraft II: Legacy of the Void Kapalı Betasına Katılın

StarCraft II için geliştirilen son eklenti Legacy of the Void kapalı betası 31 Mart tarihinde başlıyor. Katılmak isterseniz buradan buyurun.StarCraft II: Legacy of the Void, bugün yapılan bir duyuru ile hem kapalı betaya nasıl başvurulacağını hem de beta başlangıç tarihini açıkladı.

Kapalı beta 31 Mart tarihinde başlayacak. StarCraft evrenine eklenen 3 yeni harita; Ruin of Seras, Lerilak Crest ve Orbital Shipyard farklı savaşlara şahit olacak. StarCraft II: Legacy of the Void tüm ırklara yeni birimler ve özellikler eklediği gibi üslerde de farklı işlevleri olan binalara da yer verecek. StarCraft ekibi kapalı betanın uzun süreceğini söylüyor. Bu zaman dilimi içinde her türlü geri dönüşü titizlikle inceleyerek oyunu piyasaya hazır hale getirmeye çalışacaklar.

StarCraft II: Legacy of the Void daha çok Protos ırkına odaklanan bir senaryoya sahip. Bu yüzden ırklar arası dengelerde değişiklikler var. Blizzard’ın bugün yayınladığı aşağıdaki videodan tüm değişiklikleri izlemeniz mümkün.

StarCraft II: Legacy of the Void kapalı betası için Blizzard StarCraft II: Legacy of the Void beta katılım sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. 

Modern Combat 5 Artık Ücretsiz İndirilebilecek!

StarCraft II Heart of the Swarm Oynanış Tanıtım Videosu

YORUMLAR