Starcraft Remastered Çıkış Yaptı!

Starcraft Remastered Çıkış Yaptı!

Blizzard, geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurduğu Starcraft Remastered'ı resmi olarak oyuncuların beğenisine sundu.

Klasik Starcraft, 90'lı yılların sonlarında oyuncularla buluşmuştu ve oyun dünyasında yeni bir sayfa açmıştı. RTS - gerçek zamanlı strateji türüne güzel katkılar yapan, sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyun Kore'de büyük ilgi görmüş, yüksek ödüllü bir e-spor etkinliğine dönüşmüştü. Oyun o kadar başarılıydı ki çıktıktan seneler sonra bile oyuncular Starcraft oynamaya devam ediyordu.

Zamanlar klasik Starcraft gelişen teknolojiye ayak uyduramamıştı. Oyun günümüzün geniş ekran monitörleriyle uyumlu olarak geliştirilmediği için görsel olarak tatmin edici olmamaktaydı. İşte bu nedenle Blizzard, Starcraft Remastered'ı geliştiriyordu. 4K çözünürlük ve geniş ekran desteğine sahip oyun bunun yanında iyileştirilmiş ses ve müzikler, bulut kayıt sistemi,  online maç bulma sistemi de içeriyor. Starcraft Remastered oyuncuları oyun içinde F5'e basarak klasik görünüm ile yenilenmiş görünüm arasında geçiş yapabiliyor. Ayrıca oyunu online olarak klasik Starcraft oyuncuları ile birlikte oynayabilmektesiniz.

Starcraft Remastered 14.99 € fiyat etiketiyle Blizzard'ın online oyun mağazası üzerinde satışa sunuldu. Eğer oyunu satın alamayacaksanız üzülmeyin, klasik Starcraft'ı ve Brood War genişleme paketini içeren Starcraft Anthology kısa bir süre önce ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu.

Starcraft Remastered'ı satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Starcraft Anthology'i bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz:

Blizzard Oyunları Artık Windows XP ve Vista'da Çalışmayacak

YORUMLAR