StarMaker ile Sizler de Birer Star Olabilirsiniz

StarMaker ile Sizler de Birer Star Olabilirsiniz

StarMaker uzun zamandır uygulama marketlerde sunulan ücretsiz bir karaoke uygulamasıydı. Son gelen güncelleme ile birlikte bu popüler uygulama artık kullanıcılara kendi video selfie'lerini çekme imkanı sunuyor!

Uygulama bu özelliği sunabilmek için YouTube ile sıkı bir çalışmaya girmiş. Bu aşamadan sonra kullanıcılar aralarında Miley Cyrus, One Direction ve Fun gibi ünlü sanatçıların ve grupların bulunduğu listelerden istediklerini seçip şarkı söyleyebiliyor. Çektiğiniz videoları basit bir düzenleme işleminden geçirdikten sonra popüler sosyal medya kanallarında paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın en ilgi çeken noktalarından birisi de sesi ve videoyu kaydettikten sonra kullanıcılara performanslarıyla ilgili puanlar vermesi ve çeşitli ayarlamalar yapıyor. Yani uygulamayı indirerek profesyonel olmasa da amatör anlamda faydalanabileceğiniz bir müzik kayıt stüdyosuna sahip oluyorsunuz.

Kayıt işlemlerinden sonra videonuzu uygulama üzerinde diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz. Adeta bir yarışma havasında ilerleyen bu aşamada diğer kullanıcılar sizin videonuzu oylayabiliyor. Tabii ki aynı şeyi siz de diğer videoları oylayarak gerçekleştrirebiliyorsunuz.

Hayalleriniz arasında ünlü olmak, en azından kendi imkanlarınızla hoş bir şeyler yapmak istiyorsanız StarMaker bu yolda iyi bir başlangıç sağlayabilir.

YORUMLAR