Starpoint Gemini 2 Steam'de Tamamen Ücretsiz!

Starpoint Gemini 2 Steam'de Tamamen Ücretsiz!

Eğer Steam kütüphanenize yeni bir oyun eklemek istiyorsanız acele etmenizde fayda var, 24 Mayıs tarihine kadar ücretsiz hale getirilen Starpoint Gemini 2 adlı oyunu Steam kütüphanelerine ekleyen oyuncular bu oyuna kalıcı olarak sahip oluyorlar.

Kendisini RPG derinliğine sahip, 3 boyutlu dinamik gerçek zamanlı savaşlara yer veren bir uzay simülasyonu olarak tanımlayan Starpoint Gemini 2'de oyuncular kendi uzay gemilerinin kaptanı olabiliyorlar ve uçsuz bucaksız bir açık dünya üzerinde galaksinin hakimi olmak için mücadele edebiliyorlar. 2014 yılında çıkan, çok da eski olmayan bir oyun olan Starpoint Gemini 2, Steam üzerinde günümüze kadar aldığı inceleme puanlarından "Çoğunlukla Olumlu" notunu alabilmiş bir oyun, bu da oyunun vasatın üzerinde bir kaliteye sahip olduğunu bize gösteriyor.

Bedava olarak oyunculara dağıtılan Starpoint Gemini 2'de savaşan 50 farklı tarafın arasında kaynak bulmak için mücadele edebiliyor, yağmalama veya ticaret yapma gibi yollara başvurarak gelir elde edebiliyoruz. Oyunda farklı sistemleri ve silahları uzay gemimize ekleyerek onu geliştirebiliyor, buna ek olarak paralı askerlerle gücümüzü artırabiliyoruz. 70'ten fazla uzay gemisi modelinin yer aldığı oyunda uçsuz bucaksız bir galaksi içinde yolculuk edebilmekteyiz.

Starpoint Gemini 2'yi Steam hesabınıza eklemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Mayıs 4. Hafta)

YORUMLAR