Steam Cadılar Bayramı İndiriminde GTA 5, Left 4 Dead 2 ve Witcher 3'te Güzel İndirimler Oyuncuları Bekliyor

Steam Cadılar Bayramı İndiriminde GTA 5, Left 4 Dead 2 ve Witcher 3'te Güzel İndirimler Oyuncuları Bekliyor

Oyun severler tarafından en yaygın olarak kullanılan oyun platformu Steam üzerinde geleneksel olarak düzenlenen Cadılar Bayramı indirim kampanyasında bu sene yüksek kaliteli oyunlarda yapılan indirimler göze çarpıyor. Dilerseniz 2 Kasım 2015 tarihinde sona erecek kampanyada dikkat çeken oyunlara kısaca göz atalım: Halloween Sale başlığıyla karşımıza çıkan kampanyada bu sene şüphesiz ki en dikkat çeken indirim GTA 5'te yapılan indirim. Daha önceden küçük indirimlerle karşımıza çıkan ve 150 TL satış fiyatının altına düşmeyen GTA 5, Cadılar Bayramı indirimleri boyunca 120 TL fiyat ile satın alınabilecek. Bu fiyat GTA 5'in şu ana kadar gördüğümüz en düşük satış fiyatı.

Birçok oyun inceleme merkezi tarafından bu senenin en başarılı RPG oyunları arasında gösterilen The Witcher 3, Steam Cadılar Bayramı indiriminden nasibini alıyor. Yüzde 30 indirimle satılan Witcher 3'ü 62 TL'ye satın alabiliyorsunuz. Ayrıca serinin ilk 2 oyunuyla birlikte Witcher 3'e sahip olabileceğiniz The Witcher Trilogy Paketi sadece 1 TL farkla 63 TL'ye satılıyor.

Başarılı bir online FPS oyunu olan Left 4 Dead 2 yüzde 80'lik bir indirim alıyor. Left 4 Dead 2'yi 6 TL'ye satın alabiliyorsunuz ve diğer oyuncularla birlikte dalga dalga üzerinize saldıran zombilere karşı savaşabiliyorsunuz.

Steam Cadılar Bayramı indiriminde dikkat çeken diğer oyunlar Dying Light, H1Z1, SOMA, Killing Floor 2, Bioshock oyunları, Resident Evil serisi, Middle Earth: Shadow of Mordor, Dead Space serisi ve Outlast gibi oyunlar. İndirimli oyunların tüm listesine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/search/?salepage=steamhalloweensale

YORUMLAR