Steam'de 31 Liraya Satılan Oyun Ücretsiz Oldu

Outcast ücretsiz

Yaptığı devasa indirimler ve dağıttığı ücretsiz oyunlarla bilinen Humble Bundle, Steam’de 31.50 TL fiyat etiketiyle satılan Outcast – Second Contact isimli oyunu ücretsiz yaptı. Oyuna sadece Humble Bundle hesabı açarak, ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz!

Humble Bundle, oyun geliştiricilerinin ve dağıtıcılarının desteğini alarak, sosyal sorumluluk projeleri geliştirmek adına kurulmuş bir internet sitesiydi. Yaptığı indirimlerden elde ettiği gelirlerin büyük kısmını kar amacı gütmeyen vakıflara aktaran Humble Bundle, oyuncuları yardım kampanyalarına katılmaya yönlendirmek adına, yüzlerce oyunu ücretsiz olarak dağıtmıştı.

Yeni indirimlerine dikkat çekmek isteyen Humble Bundle, Steam’de 31.50 TL fiyatla satılan Outcast- Second Contact isimli oyunu ücretsiz verme kararı aldı. Diğer oyunların aksine bu sefer Steam kodu göndermeyen Humble Bundle, direkt olarak oyuna erişebileceğinizin altını çizdi.

Outcast’ı almak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit: Humble Bundle'dan Outcast - Second Contact'ın sayfasına gidin. Ardından, sçılan sayfada "GET THE GAME" butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha önceden buraya üye olduysanız sayfa sizi satın alma alanına yönlendiriyor. Buradan "GET IT NOW" butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra oyunu indirebilirsiniz.