Steam, Tavsiye Edilen Oyunları Bulmanızı Kolaylaştırıyor

Steam, Tavsiye Edilen Oyunları Bulmanızı Kolaylaştırıyor

Valve oyun tavsiyelerini etiketlerken ileri vadede bunun daha büyük bir olaya dönüşeceği tahmin ediliyordu. PC oyun satışlarının büyük bir kısmını Steam hizmetine geçiren şirket, mağazasının görünümünü değiştireceğini gösteren yeni arayüz tasarımlarıyla birlikte oyun tavsiyelerini daha ulaşılır kılıyor. Daha önce ilginizi çekmeyen ama tam size göre olan oyunları keşfetmek artık çok daha kolay olacak. Etiketlerden faydalanarak, geçmişinizi ve zevklerinizi de değerlendirerek anasayfa tasarımını değiştiren Steam, oyun dünyasında çılgın keşifler yapmanızı sağlayacak.

Keşfetme seçeneği sayesinde tavsiye edilen oyunlar arasında dolaşmanız daha da kolaylaşmış. Bunları istek listesine eklemek veya görüntüden kaldırmak sizin kontrolünüzde. Valve'den gelen açıklamaya göre liste her gün tazelenecek ve kimse görmeden kaliteli bağımsız oyunları keşfetmenizi sağlayacak.

Tahminlere göre, bu özellik ve yeni eklenen Küratörler seçeneği oyun zevkinin gelişmesi konusunda katkı sağlayacak. NetFlix benzer bir uygulamaya yer veriyor. Küratörler seçeneğinde oyun dünyasının zevkine güvenilen ve ön plana çıkan profiilerinden oyun değerlendirmelerine ulaşma şansınız var. Görsellerden de anlaşılacağı gibi arayüzün rengi de lacivert oldu.

Turkcell SağlıkMetre ile Hastaların Ölçümlerini Anında Doktorlara Ulaştırıyor

Yandex Browser'ın Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe Versiyonları Yenilendi!

YORUMLAR