Steam Yaz İndirimleri 1. Gün - GTA 5, Witcher 3, Metro Oyunları ve Wreckfest İndirimde

Steam Yaz İndirimleri 1. Gün - GTA 5, Witcher 3, Metro Oyunları ve Wreckfest İndirimde

Merhaba Tamindir takipçileri. Günümüzün en büyük oyun platformlarından olan Steam geleneksel Steam Yaz İndirimleri kampanyasını başlattı. Her sene oyun severler tarafından heyecanla beklenen Steam kampanyalarında oyun severlere popüler oyunları büyük indirimlerle satın alabilme imkanı sunuluyor. Bu indirimlerde yüzde 95'e varan indirim rakamları gördüğümüz olmuştu. Bu sene Steam Yaz İndirimleri kampanyasına genel olarak göz attığımızda indirime giren oyun sayısının baya yüksek olduğunu görüyoruz.

İndirime giren oyunlar arasında en çok dikkati çeken oyun 2013'ün, 2014'ün ve 2015'in en çok konuşulan ve en çok başarıyı yakalayan oyunu GTA 5. GTA 5'in PC versiyonunda yüzde 25 oranında indirim yapılırken oyun severlere Max Payne 3'e de sahip olabilme imkanı veriliyor. GTA 5'i tek başına satın aldığınızda oyun içi 1.250.000 $ para kartı ile birlikte yüzde 25 indirimli fiyatı 154 TL civarında. GTA 5 ve Max Payne 3'ün bir arada yer aldığı oyun paketinde ise oyun içi 200.000 $ kazandıran hediye kartına sahip olabiliyorsunuz. Bu pakette yüzde 30 indirim yapılıyor ve iki oyunla birlikte 200.000 $ oyun içi paraya 152 TL ödeyerek sahip oluyorsunuz. GTA 5'in Steam sayfasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

http://store.steampowered.com/app/271590/

İndirimlerin bir diğer dikkat çeken oyunu Next Car Game: Wreckfest. Wreckfest'teki indirim günlük bir fırsat olduğu için bu indirim diğer indirimlere göre daha kısa sürecek. Arabaları çılgınca parçalayabildiğiniz yarışlara katıldığınız bir oyun olan Wreckfest'te yüzde 50 indirim yapılıyor ve oyunun fiyatı 24.50 TL'ye düşüyor. Oyun severlerin büyük beğenisini kazanan oyunu satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Kısa bir süre önce çıkış yapan ve büyük başarı yakalayan Witcher 3'te ise küçük bir indirim yapılıyor. Yüzde 10 indirim ile satışa çıkan Witcher 3'ü 80 TL'ye satın alabilirsiniz:

Metro serisi oyunlarda da yüzde 75 oranında indirim yapılıyor. Metro 2033 Redux ve Metro: Last Light Redux oyun başına 9.75 TL fiyatla satılırken iki oyunu birlikte almayı düşünürseniz bu oyunların bir araya getirildiği Metro Redux Bundle 15 TL fiyatla satışa sunuluyor. Metro serisi indirim sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/sale/metro/

Steam indirimleri 22 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak. İndirimdeki oyunların tam listesine erişmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

http://store.steampowered.com/

Steam'in Oyun Konsolu Steam Machines Ön Siparişe Açıldı

YORUMLAR