Steam'de 2K Games Rüzgarı: %80'e Varan İndirimler!

Steam'de 2K Games Rüzgarı: %80'e Varan İndirimler!

Civilization, Borderlands, BioShock gibi ünlü oyun serilerinden tanıdığımız yayıncı firma 2K Games'in 10. yıl dönümüne özel, Steam'de bomba gibi indirimler sizleri bekliyor! Üstelik 2K Games'in tüm oyunlarını barındıran inanılmaz bir oyun paketi de 10. yıla özel oyuncuların favori dijital oyun platformu Steam'de satışa sunuldu.

Steam kullanıcılarının bildiği gibi dönem dönem büyük indirimlerle oyuncuların yüzünü gülümseten platform, sezonluk indirimleri olduğu gibi yayıncı ve yapımcı firmalara özel indirimler de oluşturuyor. Cyberpunk, steampunk ve daha birçok temayı da göz ardı etmeyen platformun son fırsatı her tarzdan oyuncuya hitap edecek cinsten.

23 Mart tarihinde kadar devam edecek indirimde oyuncular 2K Games'in birçok ünlü oyununu çok ucuza satın alabilecekler. Yukarıda görebileceğiniz listedik tüm oyunlar %80'e varan indirim etiketi aldı. Paket içerisinde 2K Games'in son oyunu Evolve'da bile büyük oranda indirim görüyoruz. Evolve'da arkadaşlarınızla birlikte ava çıkmak için harika bir fırsat sizi bekliyor. Bunun dışında oyun tarihine ses getirmiş BioShock Infinite, serinin önceki oyunlarıyla beraber "sudan ucuz" diyebileceğimiz bir fiyata satılıyor.

Eğer sizi uzunca bir süre meşgul edecek, her türden kaliteli oyunların ve 2K Games'in en çok satan başlıklarını bir arada bulabileceğiniz bir paket arıyorsanız da 2K Games'in 10. yıl özel paketi 80 TL'ye kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Pakette neredeyse şu anda indirimde olan 2K Games oyunlarının hepsi bir arada, daha da ucuz bir fiyata satılıyor.

Eğer Steam'i hala bilgisayarınıza kurmadıysanız aşağıdaki bağlantıdan dijital oyun platformunu güvenli bir şekilde indirebilir, 2K Games fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Stormblades - Subway Surfers Yapımcısının Yeni Oyunu

YORUMLAR