Steam'de Bu Hafta Sonu Killing Floor 2 Ücretsiz!

Steam'de Bu Hafta Sonu Killing Floor 2 Ücretsiz!

Sık sık güzel fırsatlarla karşımıza çıkan Steam bu hafta sonu bize heyecan dolu bir online FPS oyunu oynama imkanı veriyor. Steam'de hafta sonları belli oyunlarda indirim ya da oyunları hafta sonu boyunca ücretsiz oynama kampanyaları düzenleniyor. Bu Hafta Sonu Fırsatı kampanyalarında bu sefer bütün oyunculara Killing Floor 2'yi ücretsiz oynayabilme fırsatı veriliyor. Pazartesi akşamına kadar devam edecek kampanya boyunca Killing Floor 2'yi ücretsiz indirip oynayabileceksiniz. Kampanya süresi dolduğunda ise oyunu oynamaya devam edebilmek için satın almanız gerekecek. Killing Floor 2'yi kampanya süresinde yüzde 33 indirimli olarak satın alma seçeneğine de sahibiz.

Killing Floor 2'nin detaylarına ulaşmak, sistem gereksinimlerini görüntülemek ve oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Zombilere Karşı Arkadaşlarınızla Birlikte Savaşın

Killing Floor 2, co-op olarak oynayabileceğiniz bir FPS. Oyunda takımlar halinde size saldıran zombilere ve korkunç yaratıklara karşı hayatta kalmaya ve görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bunun yanında tek başınıza da oyunu oynayabilmeniz mümkün.

Killing Floor 2'de farklı oyun modları da yer alıyor. Oyunda dilerseniz zombi olabiliyor ve diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz. Oyun içinde yer alan farklı düşman türleri de oyuna heyecan kazandırıyor. Kendine has özel saldırı şekillerine sahip düşmanlar işinizi zorlaştırırken farklı taktikler uygulamanız gerekiyor.

Prince of Persia: Sands of Time'ı Bedava İndirme Şansını Kaçırmayın!

E3 2016 İlk Gün Özeti

E3 2016 İkinci Gün Özeti

YORUMLAR