Steam'de Bu Hafta Sonu Rainbow Six Siege ve ARK: Survival Evolved Ücretsiz!

Steam'de Bu Hafta Sonu Rainbow Six Siege ve ARK: Survival Evolved Ücretsiz!

Dünyanın en yaygın olarak kullanılan oyun platformu olan Steam yine yüzümüzü güldürecek bir kampanyayla karşımıza çıktı. Steam'de her hafta "Hafta Sonu Fırsatı" adı altında çeşitli kampnayalar düzenleniyor. Bu kampanyalarda belli oyunlara özel indirimler uygulanıyor. Bazen de bu oyunları belli bir süre boyunca ücretsiz olarak oynayabiliyoruz. İşte bu hafta da birbirinden başarılı 2 oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz oynayabileceğiz. Pazartesi akşamı sonlanacak kampanya boyunca bahsi geçen oyunlara ücret ödemeden oyunları indirebilecek ve oynayabileceğiz. Pazartesi akşamı kampanya sonlandığında ise oyunu oynamaya devam edebilmemiz için oyunu satın almamız gerekecek. Kampanyaya dahil olan oyunlar ise Rainbow Six Siege ve ARK: Survival Evolved

Rainbow Six Siege

Ubisoft'un ünlü Rainbow Six serisinin yeni oyununda özel kuvvetlere katılarak teröristlere baskınlar düzenliyor, rehineleri kurtarıyoruz. Oyunun güzel yönü ise online olarak bu görevleri arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla gerçekleştirebilmeniz. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kaçırmayın. Kampanya boyunca oyun yüzde 50 indirimle 65 TL'ye satılıyor.

ARK: Survival Evolved

Kampanyadaki 2. oyunumuz olan ARK: Survival Evolved ise MMORPG tarzında tasarlanmış bir hayatta kalma oyunu. Oyuna dinozorların yaşadığı ıssız topraklara adım atarak başlıyoruz ve hayatta kalabilmek için kendi silahlarımızı yapıyoruz. Ayrıca dinozorları eğitebilmemiz de mümkün.

ARK: Survival Evolved kapanya boyunca yüzde 50 indirimle 24.50 TL fiyatla satılıyor.

Starcraft'ın RPG Oyunu Çıkış Yaptı!

YORUMLAR