Steam'de Bu Hafta Sonu Sniper Elite 3 Ücretsiz Oynanabiliyor!

Steam'de Bu Hafta Sonu Sniper Elite 3 Ücretsiz Oynanabiliyor!

2. Dünya Savaşı temalı TPS türünde bir sniper oyunu olan Sniper Elite 3, Steam üzerinde bu hafta sonu boyunca ücretsiz indirilip oynanabilecek. Bilindiği üzere Steam bazı hafta sonlarında bize belli oyunlara özel hafta sonu fırsatları sunuyor. Bu hafta sonu fırsatlarında bu oyunları kampanya süresinde ücretsiz olarak indirip kampanya bitene kadar oynayabiliyoruz. Bu haftanın talihlisi de 2014 yılında çıkış yapan ve oldukça iyi yorumlar almış Sniper Elite 3 oldu. Oyuncular Sniper Elite 3'ü indirdikten sonra pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak oynayabilecekler. Oyunu pazartesi gününden sonra oynamaya devam edebilmek için ise oyunu satın almanız gerekecek. Kampanya süresi boyunca Sniper Elite 3'te yüzde 80'lik bir indirim de yapılıyor ve oyun sadece 15 TL'te satılıyor. Sniper Elite 3'ün birçok ücretsiz indirilebilir içerikle zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. Sniper Elite 3'ü ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Dying Light Serisi de İndirimde

Steam hafta sonu kampanyasında geçtiğimiz sene yeni genişleme paketi olan The Following'i beğenimize sunan Dying Light serisi de indirime giriyor. Seride yapılan yüzde 50'lik indirim sayesinde ilk Dying Light oyununun ve genişleme paketi The Following'in bir arada bulunduğu paketi 49.50 TL'ye satın alabiliyoruz:

Steam'de bu hafta sonu bir hayli canlı geçiyor. Uzun bir süredir heyecanla beklenen Mafia 3'te hafta sonuna doğru çıkış yapmıştı.

Mafia 3 Çıkışı Tam Bir Fiyaskoya Döndü!

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR