Steam'de Bu Hafta Sonu Witcher 3 ve Fallout 4'te Büyük İndirim Var

Steam'de Bu Hafta Sonu Witcher 3 ve Fallout 4'te Büyük İndirim Var

Oyun dünyasının en başarılı oyun platformu olarak tanımlanabilecek Steam yeni indirim kampanyası ile birçok oyuncuyu sevindirecek. Steam Hafta Sonu Fırsatı adlı klasik haftalık indirim kampanyasında bu hafta 2015'in en başarılı rol yapma oyunları arasında olan The Witcher 3 ve Fallout 4 oyunculara özel fırsatlarla sunuluyor.

Bu oyunlardan The Witcher 3 yüzde 33'lük bir indirimle sadece 40 TL gibi makul bir fiyatla satılıyor. Witcher 3'ün sunduğu uzun oyun süresi, zengin içeriği ve oyunun benzersiz kalitesi göz önüne alındığında 40 TL bu oyun için komik bir fiyat. Eğer Witcher 3'ü oynamadıysanız bu fırsatı kaçırmayın; çünkü oyun bu fiyatın kat kat fazlasını hak etmekte. Ana oyunun yanısıra Witcher 3 için yayınlanan genişleme paketi niteliğindeki indirilebilir içerikler de indirimli fiyatlarla satılıyorlar. Ayrıca serinin ilk ve 2. oyunu ile bu oyunlar için yayınlanmış ek içerikler de indirimde. 

İndirimde olan bir diğer açık dünya tabanlı RPG oyunu olan Fallout 4'te yüzde 50'lik indirim uygulanıyor ve oyun 89.50 TL fiyatla satın alınabiliyor. Witcher serisinde olduğu gibi Fallout serisinin önceki oyunlarında ve indirilebilir içeriklerinde de indirim söz konusu.

2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlayacak

YORUMLAR