Steam'de Bu Hafta Sonu XCOM 2 Ücretsiz, Bethesda Oyunları İndirimde

Steam'de Bu Hafta Sonu XCOM 2 Ücretsiz, Bethesda Oyunları İndirimde

Eğer bu hafta sonu kaliteli bir strateji oyunu oynamak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Steam üzerinde bu hafta sonuna özel olarak XCOM 2 oyunu ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Çok kısa bir süre sonra, 29 Ağustos tarinde yayınlanacak XCOM 2: War of the Chosen indirilebilir içeriğinin şerefine düzenlenen kampanya boyunca oyuncular orijinal oyunu ücretsiz indirebilmelerinin yanında, oyuna kalıcı olarak sahip olmak isterlerse yüzde 60'lık indirimle oyunu 87.60 TL'ye satın alabilecekler. Oyunu 2 gün boyunca ücretsiz indirip oynayabileceğiz, indirim ise 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Steam'deki hafta sonu fırsatı XCOM 2 ile sınırlı değil. Bethesda, yeni başlayan Quakecon etkinliğine özel bir indirim kampanyası başlatıyor. Bu kampanyada aşağıdaki oyunlarda indirim yapılmakta:

- The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - 57,19 TL

- DOOM - 89,11 TL

- Fallout 4 - 89,11 TL

- The Elder Scrolls Online - 28,70 TL

- The Evil Within - 22,85 TL

- Dishonored 2 - 86,24 TL

- Prey - 109,50 TL

- Wolfenstein: The New Order - 66,75 TL

Bütün bu oyunların yanısıra eski Quake, DOOM, Fallout, Hexen, Elder Scrolls oyunları gibi klasik oyunlar ve listedeki oyunlar için geliştirilmiş indirilebilir içerikler de indirimde. İndirimli oyunların ve içeriklerin tam listesine bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Bethesda'nın FPS Oyunu BRINK Artık Ücretsiz!

Humble Bundle'da Korku Oyunları İndirimde!

YORUMLAR