Steam'de DOOM Serisinde Büyük İndirim Var

Steam'de DOOM Serisinde Büyük İndirim Var

Her hafta farklı oyunlarda farklı fırsatlarla karşımıza çıkan Steam, bu hafta FPS türünün günümüze gelmesini sağlayan DOOM serisi için özel indirimler sunuyor. Steam Hafta Ortası Çılgınlığı başlığıyla yapılan kampanya boyunca DOOM serisinde yer alan oyunlar yüzde 50'ye varan indirimlerle satın alınabiliyor. Bu oyunlardan şüphesiz ki en dikkat çekeni bu sene geliştirilmiş olan yeni DOOM. 2016'nın en başarılı video oyunları arasında gösterilebilecek DOOM hem yeni nesil grafik teknolojisi hem de hızlı ve akıcı oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Ayrıca oyunda düşmanlarınıza yaptığınız kanlı infazlar, heyecan dolu online karşılaşmalar bu oyunu satın almanız için geçerli sebepler. Yeni DOOM'da yüzde 50 oranında bir indirim söz konusu. Oyunun 219 TL olan fiyatı kampanyada 109.50 TL'ye iniyor. DOOM için yayınlanan indirilebilir içerik DOOM: Unto the Evil'da ise yüzde 33 oranında indirim yapılıyor. Bu paket oyunun multiplayer modu için yeni içerikler sunuyor.

Steam Hafta Ortası Çılgınlığı boyunca DOOM serisinin eski oyunları da indirimde. Yenilenmiş DOOM 3, DOOM 3: Resurrection of Evil ve The Lost Mission, DOOM II ve ilk DOOM oyununu içeren DOOM 3: BFG Edition yüzde 50 indirimle 15.50 TL karşılığında satın alınabiliyor. Ayrıca sadece DOS ortamında çalışan klasik DOOM oyunlarını almak isterseniz 5-10 TL'lik fiyatlarla bu oyunları Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Yeni DOOM'un demosunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilir ve oyunu alıp almayacağınıza demoyu oynadıktan sonra karar verebilirsiniz:

Bütün indirimli DOOM oyunları bu sayfada listeleniyor:

http://store.steampowered.com/sale/doom

Steam Hafta Ortası Çılgınlığı'nda bazı Ubisoft oyunları da inidirmde. Bu oyunlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

http://store.steampowered.com/sale/ubi_arcade_midweek/

Cadılar Bayramı dönemi yaklaştığı için önümüzdeki günlerde daha fazla oyun Steam üzerinde indirime girecek. Steam Cadılar Bayramı İndirimi'nin ne zaman başlayacağına bu yazımızda değinmiştik:

2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlayacak

YORUMLAR