Steam'de GTA 5'te İndirim Var!

Steam'de GTA 5'te İndirim Var!

Her hafta özel fırsatlarla karşımıza çıkan Steam Hafta Ortası Çılgınlığı adlı indirim kampanyasında bu hafta GTA 5 için güzel bir indirim yapılıyor. PC sürümü ilk olarak 2015 yılında çıkış yapan GTA 5, çıkışının üzerinden geçen sürenin ardından halen en başarılı açık dünya aksiyon oyunları arasında. Oyunun satış rekorları kırmış olması ve video oyun ödüllerini silip süpürmüş olması oyunun kalitesini belgelerken yeni çıkan birçok oyun halen GTA 5'in eline su dökemiyor. Kısa bir süre önce çıkış yapan Mafia 3 bu oyunlardan bir tanesi.

GTA 5'in sunduğu kalite, içerik zenginliğiyle de birleşiyor. Oyunun GTA Online adlı modu oyunculara GTA 5'in senaryo modunu tamamladıktan sonra ek oyun süresi sunmakta. Bu kalite ve içerik zenginliğine bağlı olarak da GTA 5 biraz yüksek bir fiyata sahip. Oyunun Steam üzerindeki normal satış fiyatı 179 TL. Fakat 28 Ekim tarihine kadar, Steam Hafta Ortası Çılgınlığı boyunca bu fiyat üzerinden yüzde 40 indirim yapılıyor ve oyun 107.40 TL'ye satılıyor.

İndirim kampanyasındaki ilginç bir nokta ise kampanyada GTA 5'in yanında Whale Shark Cash Card'ın hediye edildiği özel paketi aldığınızda fiyatın oyunun kendisinden daha düşük olması. GTA 5 ve Whale Shark Cash Card'ın bir arada olduğu paket yüzde 56 indirimle 106.69 TL'ye satılıyor. Cash Card adlı bu kartlar size oyunun GTA Online modunda harcayabileceğiniz para vermekteler.

GTA 5 Tofaş Modu ile Los Santos Sokaklarında Şahin'iniz ile Yanlama Keyfini Kaçırmayın!

GTA 5'in Heyecanla Beklenen Ultra Gerçekçi Redux Modu Çıktı!

GTA 5 Hileleri

2016 Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlayacak

YORUMLAR