Steam'deki GTA 5, Just Cause 3 ve American Truck Simulator İndirimini Kaçırmayın!

Steam'deki GTA 5, Just Cause 3 ve American Truck Simulator İndirimini Kaçırmayın!

Eğer GTA 5, Mount & Blade, American Truck Simulator, Just Cause 3, Company of Heroes gibi birbirinden güzel oyunları oldukça makul fiyatlarla satın almak istiyorsanız Steam üzerinde yapılan indirim kampanyasını kaçırmayın. Yeni başlayan ve 16 Aralık Cuma günüe kadar devam edecek olan Steam Hafta Ortası Çılgınlığı adındaki indirim kampanyasında birçok oyunda yüzde 75'e varan oranlarda indirimler yapılmakta. Bu oyunlardan GTA 5, yüzde 50'lik indirim oranına sahip. Bu da GTA 5'in Steam üzerindeki en düşük fiyatıyla satışta olması anlamına geliyor.

İndirimde olan oyunlardan bir diğeri de Just Cause 3. Açık dünya tabanlı bu aksiyon oyunu yüzde 75 indirimle 22,25 TL'ye satılıyor. Bu fiyat güncel oyunların fiyatı göz önüne alındığında oldukça makul seviyede.

Euro Truck Simulator 2 gibi başarılı simülasyon oyunlarının geliştiricisi SCS Software tarafından geliştirilmiş bir diğer başarılı simülasyon oyunu olan American Truck Simulator yüzde 30 indirimli olarak satılıyor.

Mount & Blade serisindeki oyunlar ve genişleme paketleri ise 10 TL'nin altındaki fiyatlarla satılmaktalar. Dilerseniz indirimdeki oyunların tam listesine ve fiyatlarına bir göz atalım:

- GTA 5 - 89.50 TL (Shark para kartlarının dahil olduğu paketlerde de indirim var)

- Mount & Blade Full Collection (Mount & Blade, Mount & Blade: Warband ve bütün Mount & Blade indirilebilir içeriklerinin dahil olduğu paket, oyunları tek tek satın almak isterseniz listeye göz atabilirsiniz) - 20.99 TL

http://store.steampowered.com/sub/50292/

- American Truck Simulator - 41.30 TL

- Just Cause 3 - 22.25 TL / Just Cause 3 XL Edition - 32 TL

- Company of Heroes 2 - 12.25 TL

- Company of Heroes Franchise Edition (CoH 1, CoH 2 ve bütün indirilebilir içeriklerinin dahil olduğu paket) - 40 TL

http://store.steampowered.com/sub/52874/

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Aralık 3. Hafta)

YORUMLAR