Steam'in Flaş İndirimlerine Bu Sene Veda Etmemiz Gerekebilir

Steam'in Flaş İndirimlerine Bu Sene Veda Etmemiz Gerekebilir

Valve'nin dünyanın en yaygın olarak kullanılan oyun platformu olan Steam üzerinde yapmayı düşündüğü olası değişikliklerle ilgili olduğu belirtilen belgeler Reddit üzerinde internete sızdırıldı. Sızdırılan bu belgelerin Valve tarafından oyun geliştiricilerine gönderilen e-postalarda yer alan sonbahar ve kış indirimleriyle ilgili açıklamaları içeriği iddia ediliyor. Bilindiği üzere Valve oyun geliştiricileriyle yaptığı işbirliğinin bir sonucu olarak belli dönemlerde çarpıcı Steam indirimlerini oyun severlerin beğenisine sunuyor. Genel olarak Kasım ayının sonlarında sonbahar indirimleri ve yılbaşı döneminde kış indirimleri Steam üzerinde bizi bekliyor.

Reddit'te kullanıcıların paylaştığı Valve'dan geldiği iddia edilen bilgilere göre bu sene Steam sonbahar indirimleri 25 Kasım ve 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Steam kış indirimleri ise 22 Aralık ve 4 Ocak arasındaki daha uzun bir zaman diliminde oyun severlere sunulacak.

Sızdırılan bilgilerdeki en çarpıcı nokta ise Valve'nin bu sene geliştiricilerden indirimler boyunca bütün indirim sürecini kapsayacak sadece 1 adet indirim talep etmesi oldu. Bunun anlamı Valve'nin kısa süreli olarak oyunculara sunduğu flaş indirimleri ortadan kaldırması olabilir. Flaş indirimler 1 günlük bir süre içerisinde oyunculara çok avantajlı oyun satın alma fırsatları sunuyordu.

Valve konu hakkında henüz bir açıklama yapmış değil. Kısa bir süre sonra gerçekleşecek sonbahar indirimlerinde bu durumun gerçek olup olmadığını göreceğiz.

İşte Steam Üzerinde En Çok Oynanan Oyunlar

YORUMLAR