Steve Jobs Salonu, 12 Eylül Apple Etkinliği için Hızla Hazırlanıyor

Steve Jobs Salonu, 12 Eylül Apple Etkinliği için Hızla Hazırlanıyor

Apple'ın son derece önem verdiği ve teknoloji dünyasının nefesini tutarak beklediği Apple 2017 etkinliğine 10 gün kadar bir süre kaldı.

Apple'ın yeni kampüsünde Steve Jobs Theatre'da yapılması kararlaştırılan bu etkinlik için söz konusu mekanın hazırlıklarına başlandığı ve hızla devam ettiği haberleri gelmeye devam ediyor.

Ağustos ayının son haftasında bu salonda yapılan çalışmalar ve kampüs inşaatının son görüntüleri de internette paylaşıldı. Aşağıdaki video ve sosyal medya paylaşımları da çalışmaların hızla devam ettiğini gösteriyor.

Steve Jobs Theatre'da Apple'ın 3 farklı iPhone 8 modeliyle yer alacağının konuşulduğu etkinlikte, iPhone 8, iPhone 8 Plus olmak üzere iki üründen ağırlıklı olarak bahsedileceği de kesinleşmiş durumda. Geri kalan her şey sürpriz olacak.

Apple'ın uzay gemisini andıran yeni kampüsünün tam yanında yer alan Steve Jobs Theatre'da davetli sayısının sınırlı olacağı da gelen haberler arasında, bu da çoğunluğun etkinliği internetten izleyebileceğini işaret ediyor. Bizler de etkinliği takip edip sizlerle paylaşmaya gayret edeceğiz.

Yıllar Boyunca Steve Jobs

Steve Jobs Hala Apple'ı Yönetiyor Olsaydı Ne Olurdu?

YORUMLAR