Stick with Android (Android'den Vazgeçmeyin) Uygulaması Hızla Yükseliyor

Stick with Android (Android'den Vazgeçmeyin) Uygulaması Hızla Yükseliyor

Apple’ın Android’den iOS’a geçiş yapmayı düşünen kullanıcılar için hazırladığı, aynı zamanda platform için yayınladığı ilk uygulama olma özelliği taşıyan Move to iOS, Google Play Mağazası’nda yayınladığı gün Android kullanıcıları yorum ve puanlarıyla troll yağmuruna tutmuştu. Aradan fazla geçmedi ki mağazada Stick with Android yani “Android’den vazgeçmeyin” adlı bir uygulama bizleri karşıladı.

Apple’ın Android için ücretsiz yayınladığı Move to iOS (Android’den Geçiş) uygulaması aslında Android kullanıcıların fotoğraf, video, rehber ve mesajlarını kablosuz olarak iPhone’larına aktarmalarını sağlayan oldukça faydalı bir geçiş uygulaması. Platform geçişini kolaylaştıran bu uygulama Google Play Store’da yayınladığı gün eleştiri yağmuruna tutuldu. Mağazaya akın eden Android kullanıcılar Apple cihazların donanım ve fiyatlarına ilişkin düşüncelerini 1 puan vererek desteklediler.

Android kullanıcılarının uygulamaya olan tepkilerini gören iki uygulama geliştirici de Stick with Android adında tamamen eğlence amaçlı bir uygulama yayınladılar. Şu anda 6000+ inceleme ve ortalama 4.9 puan alan, bu başarısını sürdürmeye devam eden Stich with Android uygulamasında Android kullanıcılarının platforma bağlılıklarını gösterebilecekleri tek bir butondan başka bir şey bulunmuyor. “Android’den vazgeçmeyin” butonuna dokunulduğunda “Tebrikler!” “Tekrar yapın!” gibi espirili ifadelerle karşılaşılıyor. Siz de Android’den vazgeçemiyorsanız, Apple ürünlerine tepkinizi gösterebileceğiniz tek uygulama olan Stich with Android’i aşağıdaki bağlantıdan indirip, yorumunuzla destek verebilirsiniz:

Apple İlk Android Uygulamasını Yayınladı, Kullanıcılar 1 Yıldız Yağmuruna Tuttu

YORUMLAR