Storm Bisiklet Her Eve Lazım

Storm Bisiklet Her Eve Lazım

Projelerin kaynak aradığı bir mecra olan Indiegogo'da 10 günde 3.16 milyon dolar yatırım bulan Storm Elektrikli Bisiklet, Amerika’da günün konusu oldu. Bisiklet motorlu, şarjlı ve beden gücüyle çalıştığı gibi son derece şık tasarımı, olağanüstü özellikleriyle göz dolduruyor.Indiegogo’da sadece 76 bin dolar destek arayan Storm Elektrikli Bisiklet özellikleriyle o kadar beğenildi ki, şu anda 3 milyon doları aşan bir yatırım gücüne ulaştı. 

Bu bisiklete sahip olmayı istemek için çok sebep var aslında. Birincisi; araç özellikleri göz önüne alındığında son derece ekonomik. Tasarımı son derece başarılı, 350 watt bir motorla destekleniyor, 60 ile 90 kilometreyi tek şarjda kat edebiliyor. Şarj süresi ise sadece 90 dakika. Ağırlığ sadece 24 kilogram olan bisikletin kalın tekerlekleri onu doğa sürüşlerinde de bir off-road canavarı yapıyor. 

Gelelim fiyatına; Storm Elektrikli Bisiklet 600 doların altında bir fiyatla satılacak. Bu fiyata da böyle bir araca sahip olmak hayal gibi görünüyor. Bisikletin tasarımcısı Storm Sondors bir bisiklet kazasında sakatlanmış tanınan bir sörfçü. Onun için bisikletin hafif ve engelliler tarafından da kullanılabilmesine özen göstermiş.

Cep Telefonundan Kontrol Edilebilen Robot Kuş Üretiliyor

Arabanızda Telefonunuzun Şarjı Mı Bitti? Artık Problem Değil

Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

YORUMLAR