Stranger Things’in 3. Sezonundan Gizemli Fragman

Stranger Things’in 3. Sezonundan İlginç Fragman

Dünyanın en çok tercih edilen dijital yayın platformu Netflix, Stranger Things’in üçüncü sezonundan gizemli bir teaser paylaştı. 

Netflix kütüphanesinin en sevilen orijinal yapımları arasında yer alan Stranger Things, gerek 80’lerin kült yapımlarına selam çakması, gerekse karakter kurgusuyla “mainstream” denilen ana akım kitleye hitap etmeyi başardı.

Eleven, Mike, Dustin, Lucas, Will ve diğerlerinin ufak bir kasaba olan Hawkins’teki fantastik maceralarını konu alan Stranger Things, ilk iki sezonda gösterdiği başarılı performansla 2017 ve 2018’deki Emmy Ödülleri’nde “En İyi Drama Dizisi” dalında aday gösterilmişti. 

Duffer Kardeşler tarafından yönetmenliği, senaristliği ve yönetici yapımcılığı üstlenilen dizi, macerasına üçüncü sezonuyla devam edecek. Netflix, pazar gecesi yayınladığı fragmanla birlikte, 2019 yazında çıkacak olan bölümlerin isimlerini açıkladı. 

Bölüm başlıkları arasında, "The Case of the Missing Lifeguard”, "Suzie, Do You Copy?," "The Mall Rats," "The Sauna Test," "The Source," "The Birthday," "The Bite," ve "The Battle of Starcourt" yer alıyor.

Bu bölümlerin isimlerinden yola çıkarak yeni sezonda nelerle karşılaşabileceğiniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ya da Stranger Things'in 3. sezonuyla ilgili bol teorili haberimizi okuyarak, kafanızda daha net bir resim oluşturabilirsiniz. Tercih sizin.

Başrollerinde Millie Bobby Brown, Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Steve Harrington, Gaten Matarazzo, Caled McLaughlin ve Noah Schnapp'in olduğu Stranger Things, IMDb puanlarına göre son 15 yılında en iyi 10 dizisi arasında yer alıyor.

Stranger Things’in 3. sezonu 2019’un yaz aylarında yayınlanacak.