Strateji Oyuncuları İçin Steam'de Çılgın Bir Kampanya Başladı

Strateji Oyuncuları İçin Steam'de Çılgın Bir Kampanya Başladı

Video oyunu geliştiricilerinin birbirinden farklı fırsatlarla Sevgililer Günü'nü kutladığı zamanlar geri döndü! Aşk temasıyla süslenen oyunlar bir yandan da oyuncular için tatlı ve romantik ödülleri de beraberinde getiriyor. Bu seferki Sevgililer Günü özel fırsatı, Steam'de strateji oyunlarından hoşlananlar için Total War: Rome 2 ve Company of Heroes 2 gelişticileri iki dev isim Relic ve The Creative Assembly'dan geldi.

"Sevişme, Savaş" isimli etkinlikte oyuncular Steam üzerinden her iki oyunu da ücretsiz olarak oynayabilecekler. Strateji dalında zirveye oynayan Total War: Rome 2 ve Company of Heroes 2'nin büyük kapışmasını izleyeceğimiz bu etkinlikte sanki her iki firma karşılıklı olarak rekabete girmiş ve "en çok benim oyunum oynanacak!" demişler. Üstelik bu kapışmada tek fırsat oyunların belirli bir süre ücretsiz olması da değil; Total War: Rome 2 veya Company of Heroes 2, etkinlik sonunda hangisi daha çok oynanmış olursa ilgili firma ona göre oyuna ek içerikleri ücretsiz yapacak.

12 Şubat'tan itibaren her iki oyunu da ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Sevişme, Savaş etkinliği 15 Şubat'a kadar devam edecek ve etkinlik bittiği andan itibaren hangi oyun daha çok oynanmışsa ona özel içerikler 2 gün boyunca ücretsiz kalacak. Company of Heroes 2'nin geliştiricileri Relic, oyuna özel premium kostüm setlerini ücretsiz kılarken Total War: Rome 2'nin geliştiricileri The Creative Assembly da the Black Sea Colonies paketini iki günlüğüne ücretsiz olarak açacak.

Bunun dışında The Creative Assembly'ın bir başka duyurusu daha var! Total War: Attila isimli yeni oyunu ön sipariş edenler artık oyunu bilgisayarlarına önceden indirmeye başlayabilirler. Böylece 17 Şubat'ta oyun açıldığında direkt olarak oynamaya başlayabileceksiniz.

Assassin's Creed: Unity İçin Türkçe Yama Hazırlandı

YORUMLAR