Street Fighter 5 Önümüzdeki Günlerde Ücretsiz Oynanabilecek

Street Fighter 5 Önümüzdeki Günlerde Ücretsiz Oynanabilecek

Capcom'un geçtiğimiz sene Şubat ayında oyuncuların beğenisine sunduğu dövüş oyunu Street Fighter 5 kısa bir süreliğine bütün oyuncular tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek. Aslında Capcom daha önceden de oyunculara Street Fighter V'i geçici bir süre ücretsiz olarak oynayabilme imkanı vermişti. The Capcom Fighters Network'ün betaya girecek olması nedeniyle başlatılacak yeni ücretsiz oyun dönemi boyunca oyuncular Street Fighter V'i online olarak oynayabilecekler.

11 Mayıs - 14 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebilecek Street Fighter V için düzenlenen beta testlerinde bir takım yenilikler de uygulanacak. Daha önceden Capcom sinirlenerek maçları yarım bırakıp çıkan oyunucular için bir takım düzenlemeler yapacağını duyurmuştu, yeni betada da bu düzenlemelerin nasıl çalıştığını göreceğiz. Bu tür oyuncular yeni betada tıpkı kendileri gibi maçları yarıda bırakmayı huy edinmiş oyunuclarla eşleştirilecek.

Beta ile birlikte gelecek yeniliklerden bir diğeri de iyileştirilen maç yükleme süreleri olacak. Ayrıca PC ve PlayStation 4 oyuncuları artık birbirlerine karşı dövüşebilecekler. Düzenlenecek betada oyuncular yeni DLC ile birlikte gelecek kahramanı da oynayabilecekler.

Street Fighter ve Susam Sokağı Bu Ücretsiz Oyunda Birleşti!

YORUMLAR