Street Fighter 5'in Yeni Karakteri Açıklandı: F.A.N.G

Street Fighter 5'in Yeni Karakteri Açıklandı: F.A.N.G

Günden güne yaklaştığımız Street Fighter 5'in çıkış tarihinden önce Capcom sürpriz yapmaya devam ediyor. Oyunun çıkışı ile birlikte ilk defa tanışacağımız yeni karakter F.A.N.G tanıtıldı. Street Fighter 5 için dördüncü tamamen yeni karakter olan F.A.N.G oldukça değişik yeteneklere sahip.

Farklı bir görünüm ile birlikte ana yeteneği zehir olan F.A.N.G, rakiplerini zehirledikten sonra geçen süre içinde hasar vermeye devam edecek. Hasarın sonlanması için ya zehirin süresinin dolması ya da F.A.N.G'e vurulması gerekiyor.

16 Şubat 2016'da çıkış yapacak olan Street Fighter V hem PC hem de PS4 üzerinde oynanabilecek. Ön sipariş ile oyunu alarak ufak hediyeler kazanma şansı da şimdiden oyunculara sunulmuş durumda. Uzun süredir Street Fighter 4 ile idare eden dövüş oyunu severlerin heyecanla beklediği Street Fighter 5, oyun mekanikleri olarak çok büyük farklılıklar taşımıyor gibi görünmesine rağmen, hem yeni karakterler hem de hikayesi ve mekanları ile bizleri bir kez daha büyüleyebilir.

Paris oyun haftasında çıkışı yapılacak olan oyunu gerçekten çok istiyorsanız şimdiden ön sipariş ile satın alma fırsatını kaçırmayın derim. Steam üzerinde oyunun fiyatı şu an için 119 TL.

F.A.N.G Tanıtım Videosu:

YORUMLAR