Street Fighter IV: Champion Edition İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Street Fighter IV: Champion Edition İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Ünlü oyun geliştiricisi ve dağıtımcısı Capcom, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir açıklama yaparak, Street Fighter IV: Champion Edition adı altında Street Fighter IV'ü iOS platformuna çıkaracağını duyurmuştu. 

Street Fighter IV'ün oynanış dinamiklerini birebir aktarmayı amaçlayan Street Fighter IV: Champion Edition, grafiksel olarak tekrar elden geçirilecek ve mobil platformlara bu elden geçirmenin ardından sunulacak. iPhone ve iPad'ler üzerinde oynanabilecek oyunun, tüm bu modellerde iyi çalışması için bir süredir mesai harcayan Capcom, bu platformlarda çevrimiçi oynanışa daha fazla önem vereceği için bu alanda da iyi işler çıkarmaya çalışacak. 

Daha önce mobil platformlar için piyasaya sürülen Street Fighter: Volt'tan çok daha iyi grafikler sunmasının yanı sıra oynanış olarak da konsol ya da PC'de oynadığımız Street Fighter IV'e yakın bir deneyim sunacağı söylenen Street Fighter IV: Champion Edition'ın çok yakın bir zaman sonra iPhone ve iPad üzerinde oynanabilir olacağı da açıklandı. 25 farklı karkaterin yanı sıra asıl oyuna DLC'ler ile birlikte gelen 6 karakteri de içereceği belirtilen oyunun ilk videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Street Fighter ve Susam Sokağı Bu Ücretsiz Oyunda Birleşti!

YORUMLAR