Street Fighter V Yeni Bir Kadın Karakterle Geliyor, İşte Laura

Street Fighter V Yeni Bir Kadın Karakterle Geliyor, İşte Laura

Street Fighter V Laura adında Brezilyalı yeni bir karakter ile gelecek. Laura Street Fighter V’in yeni kadın karakteri olacak.

Street Fighter V ile ilgili yeni sızan bazı oyun içi görüntülerine göre Laura daha önce hiçbir yerde görmediğimiz bir Street Fighter karakteri. Oyun yapımcısı Famitsu’da bu karakterden hiçbir yerde bahsetmiyordu. Ancak İnternete sızan bazı görüntüler sayesinde Laura ile tanışma fırsatımız oldu.

Brezilya dövüş sanatı olan “capoeria” (kapuero) stilinde savacak olan Laura’nın özel elektrik şokları şeklinde rakiplerini “bitirecek” güçleri de var. Brezilya'da yaşayan Afrika asıllı kölelerin kendilerini savunmak için 16’ıncı yüzyılda geliştirdikleri bu saldırı sanatı Laura’nın en büyük kozu. Daha önce Street Fighter serilerinde bu tekniği özel olarak kullanan başka bir karakter görmemiştik. Capoeria dövüş tekniği ritim ve müzikle iç içe bir stil olduğu için Laura’nın teknikleri sırasında daha farklı müzikler ve arka planlar da olacak. İşte Street Fighter V'ten Laura'nın internete sızan görüntüleri.

Street Fighter 5'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR