Su Altında Çalışabilen Walkman Sony'den Geldi!

Su Altında Çalışabilen Walkman Sony'den Geldi!

Müzik tutkunlarının mutlaka kullanmış olduğu markalardan birisi olan Sony, IFA etkinliğinde su altında da çalışabilen kulaklığını tanıttı.

Sony bu sefer bir kulaklığa iki farklı özellik sığdırdı ve bu başarısıyla ilgi çekmeyi başardı. Müzik dinlemeyi sevenler için kulaklık olarak kullanılması planlanan bu kulaklık, telefon görüşmelerinde Bluetooth kulaklığı dönüşebiliyor. Kulaklıkla müzik dinlemek için herhangi bir hafıza kartına veya cihaza ihtiyacınız yok. Sabit olarak her kulaklıkta bulunan 16 GB boş hafızası ile yüzlerce müziği bu kulaklığa yükleyebilir ve istediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Kulağınızı ve kafanızı tam olarak kavrayan bu Bluetooth kulaklık, rahatına düşkün insanlar için vazgeçilmez bir aksesuar.

Bu kulaklığın ayrıca yaz aylarında en çok ihtiyaç duyuan suya karşı da dayanıklılığı var. Kaliteli bir Bluetooth bağlantısı kurabileceğiniz kulaklık Bluetooth 4.0'ı rahatlıkla destekliyor ve sadece Bluetooth bağlantısıyla yetinmekle kalmıyor. Temassız bağlantı teknolojisi olan NFC ile de bağlantı kurabilen bu cihaz dahili bir mikrofonu da sizlere sunuyor. 8 saat oyunca kesintisiz müzik dinletebilen bu kulaklık Ekim ayında satışa sunulacak.

Sony Xperia Z3 Compact Resmi Olarak Duyuruldu

Sony, Yüksek Kaliteli 2 Kulaklıkla Rekabeti Yükseltiyor

YORUMLAR