Subway Surfers Geliştiricisinin Yeni Oyunu Dawnbringer Çıktı!

Subway Surfers Geliştiricisinin Yeni Oyunu Dawnbringer Çıktı!

Mobil cihazlarda büyük başarı yakalayan Subway Surfers gibi oyunları yayınlamış olan Kiloo yeni mobil oyunu Dawnbringer'ı oyun severlerin beğenisine sundu. Mourngard adlı fantastik bir dünyaya konuk olduğumuz Dawnbringer'da bu dünyaya şeytani güçlerin elinden kurtarmaya çalışan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Kahramanımız bu amacını gerçekleştirebilmek için kendi kardeşiyle ve onun hizmetkarlarıyla savaşmak zorunda kalıyor. Biz de kahramanımızı kontrol ederek bu savaşa katılıyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Dawnbringer açık dünya yapısına sahip bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir. Fakat oyun kendine has bir gerçek zamanlı savaş sistemine sahip. Bu da onu diğer RPG oyunlarından ayırıyor.

Dawnbringer Android ve iOS Cihazlara Ücretsiz İndirilebiliyor

Dawnbringer yüksek grafik kalitesine sahip bir oyun. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunda dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyoruz ve görevleri tamamladıkça kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Oyunun savaş sisteminde düşmanlarınızla savaşabilmek için parmağınızı ekranda sürüklemeniz gerekiyor. Düşman saldırılarından kaçmak için de yine aynı yöntemi kullanıyoruz. Yani oyunda doğru zamanlamayı yakalamamız gerekiyor.

YORUMLAR