Subway Surfers Hollywood'da!

Subway Surfers Hollywood'da!

Mobil oyun severlerin en çok beğendiği sonsuz kaçış oyunları arasında yer alan Subway Surfers için yeni bir güncelleme yayınlandı. Kiloo'nun popüler mobil oyununun Android, iOS ve Windows Phone versiyonları için yayınlanan yeni güncelleme ile Subway Surfers Dünya Turu bizi ünlüler diyarı Hollywood'a konuk ediyor ve yepyeni maceralara atılmamızı mümkün kılıyor. Yeni güncelleme ile Los Angeles'ta yer alan büyüleyici film setlerini keşfedebiliyoruz ve sörf yeteneklerimizi yeni alanlarda kanıtlayabiliyoruz.

Subway Surfers için yayınlanan 1.27 güncellemesi yeni mekanların yanında Wayne adlı yeni kahramanı da bizlere tanıtıyor. Yetenekli bir aktör olan Wayne haricinde Cruiser adlı yeni sörf tahtası da oyunda bizi beklemekte. Ayrıca sörfçü takımımız için ilginç ve yeni kostüm seçenekleri de güncellemeyle birlikte oyuna eklenmekte.

Subway Surfers'ın Hollywood güncellemesinde dikkati çeken ve onu önceki güncellemelerden ayıran özellik ise yeni güncellemeyle artık özel etkinliklerin günlük olarak düzenlenecek olması. Önceden haftalık olarak düzenlenen etkinlikler hergün düzenleniyor. 

Subway Surfers'ın güncellenmiş versiyonlarını ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Haftanın Android Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

YORUMLAR