Subway Surfers ile New Orleans'ı Ziyaret Edin!

Subway Surfers ile New Orleans'ı Ziyaret Edin!

Miyonlarca oyunseverin zevkle oynadığı mobil oyun Subway Surfers'ın mobil versiyonlarına yeni gelen güncelleme ile New Orleans şehrinde geçen yeni bölümler eklendi. Oldukça sevilen kaçış oyunun Android ve iOS versiyonlarının güncellenmesinin ardından oynanabilecek olan New Orleans bölümlerinde yaklaşan Cadılar Bayramı'nın motiflerine yer verilmiş ve tren yolu hatları da bu temadan etkilenmiş. Birçok farklı gizemin yer alacağı yeni bölümlerde tren yollarındaki gizemleri keşfederken yeni haftalık ödüller bizleri bekliyor. Oyuncular özel ödülleri kazanabilmek için tren yollarındaki balkabaklarını toplamalı ve yüksek puanlar elde etmeli.

Android ve iOS versiyonları 1.15.0 sürümüne yükseltilen Subway Surfers ile Frank ve King için yeni kostümler de oyunseverleri beklemekte. Daha önceden de benzer şekilde farklı güncellemelerle birçok yeni içeriğin, kostümün ve bölümün oyuna eklendiği Subway Surfers'ın yeni güncellemesi de bu geleneği bozmuyor ve kullanıcılara dopdolu bir içerik sunuyor. Subway Surfers'ın başarılı olmasının önemli nedenlerinden biri de oyunun sürekli yeni içeriklerle beslenerek güncel tutulması.

Eğer siz de Subway Surfers oynamaktan vazgeçemiyorsanız veya oyuna yeni başlamak istiyorsanız Subway Surfers indirmek veya güncellemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

GTA 5 Guinness Rekorlarını Alt Üst Etti

YORUMLAR