Subway Surfers Windows Phone Versiyonu Çıktı!

Subway Surfers Windows Phone Versiyonu Çıktı!

Android ve iOS versiyonları milyonlarca oyun sever tarafından keyifle oynanan kaçış oyunu Subway Surfers'ın Windows Phone için geliştirilmiş versiyonu en sonunda çıkış yaptı! Nokia Lumia ve HTC'nin bazı modelleri gibi Windows Phone 8 işletim sistemine sahip cihazların kullanıcıları uzun bir süredir Subway Surfers Windows Phone versiyonunu mobil cihazlarında oynamak istiyorlardı. Fakat uygulamanın Windows Phone versiyonunun geliştirilmemiş olmaması bu oyun severler için büyük bir üzüntü kaynağıydı. Oyunun geliştirici Kiloo Games nihayet Windows Phone kullanıcılarının bu dertlerini dinledi ve Subway Surfers'ı Windows Phone için yayınladı.

HD çözünürlük desteğiyle gelen oyun canlı ve yüksek kalite grafikler sunmakta. Oyunda Jake, Tricky ve Fresh'e tren raylarındaki maceralarında eşlik ediyoruz ve altınları toplayarak trenlerin üzerinden atlıyoruz ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştiriyoruz. Kolay kontrollere sahip oyun bolca eğlence vaad etmekte. Subway Surfers, Windows Phone 8 cihazların en başarılı kaçış oyunu olmaya aday bir yapım.

Eğer Windows Phone 8 cihazınızda Subway Surfers keyfini yaşamak isterseniz oyun Android ve iOS versiyonları gibi kullanıcıalra ücretsiz olarak sunulmakta. Subway Surfers Windows Phone indirmek için:

Tomb Raider iOS İçin Çıkış Yaptı!

YORUMLAR