Subway Surfers Yapımcısı Açık Dünya Tabanlı RPG Oyununu Yayınlamaya Hazırlanıyor

Subway Surfers Yapımcısı Açık Dünya Tabanlı RPG Oyununu Yayınlamaya Hazırlanıyor

Android, iOS ve Windows Phone akıllı telefon ve tabletlerin en sevilen oyunları arasında olan Subway Surfers'ın geliştiricisi Kiloo yeni mobil oyunu Dawnbringer'ı mobil oyun severlere duyurdu.

Android ve iOS işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için geliştirilen Dawnbringer, firmanın popüler oyunu Subway Surfers'ın aksine fantastik bir altyapıya sahip olan bir rol yapma oyunu şeklinde tasarlanmış. Dawnbringer'da Mourngard adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için güçlü canavarlarla savaşmamız gerekecek. Dawnbringer'ın dikkat çeken yönleri ise yüksek kaliteli grafikleri ve açık dünya tabanlı oyun yapısı.

Dawnbringer'ın savaş sistemi ise bize firmanın daha önceden yayınlamış olduğu Stormbringer adlı aksiyon oyununu hatırlatıyor. Gerçek zamanlı hack & slash savaş sistemine yer veren oyunda düşmanlarımıza saldırmak için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Oyunun uzun senaryo modunda kendi silahlarımızı ve zırhlarımızı inşa etmemize ve geliştirmemize de imkan tanınacak.

Eğer basit oynanabilen bir RPG oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek olan Dawnbringer şu an kapalı beta sürecinde. Oyunun kapalı betasına başvurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 16 Haziran.

Google Chrome'un Sevilen Dinozor Oyunu Artık Mobil Cihazlarda!

YORUMLAR