Subway Surfers Yeniden Brezilya'da!

Subway Surfers Yeniden Brezilya'da!

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerin en sevilen mobil oyunları arasında olan Subway Surfers için yeni bir güncelleme yayınlandı. Kiloo tarafından geliştirilen kaçış oyunu Subway Surfers yayınlanan 1.25 güncellemesi ile yeniden Brezilya'yı ziyaret ediyor. Aslında Kiloo daha önceden yayınladığı güncellemelerle Subway Surfers Dünya Turu'nu Brezilya'nın Rio şehrine taşımıştı. Subway Surfers geliştiricisinin tekrar Brezilya'yı ziyaret etme nedeni ise büyük ihtimalle halen karşılaşmaları devam eden Dünya Kupası. Brezilya'yı ikinci defa ziyaret etmemizi sağlayan güncelleme bize yeni içerikler sunuyor. İlk olarak bu sefer Rio yerine Sao Paulo şehrini ziyaret ediyoruz. İkinci olarak Brezilya'lı futbolcu dostumuz Edison sörfçü takımımıza katılıyor. Kiloo'nun yayınladığı resmi güncelleme notları şu şekilde:

  • Subway Surfers Dünya Turu'nu Sao Paulo'da takip edin!
  • Haftalık Top Run yarışına katılın ve ülkenizden oyuncularla yarışın
  • Edison adlı Brezilyalı futbolcu kahramanı sörfçü takımınıza ekleyin
  • İkonik muz temalı sörf tahtası ve Edison ve Zoe kahramanları için tasarlanmış kostümler ile kolaksiyonlarınızı zenginleştirin
  • Top Run yarışlarında en iyi dereceleri elde ederek özel ödüllere sahip olun

Subway Surfers şu an için Android ve iOS'ta güncellenmiş durumda:

Oyunun Windows Phone versiyonu henüz güncellenmedi; fakat güncellendiğinde bu bağlantıyı kullanarak yeni versiyonu indirebilirsiniz:

 

Haftanın Android Oyunu: Boom Beach

YORUMLAR