Subway Surfers'ın 512 MB Windows Phone Versiyonu Yayınlanıyor!

Subway Surfers'ın 512 MB Windows Phone Versiyonu Yayınlanıyor!

Subway Surfers'ın 512 MB'lık Windows Phone akıllı telefonlara uyarlanmış versiyonunu bekleyen oyun severler için güzel bir haberimiz var. Hatırlanacağı üzere Subway Surfers Windows Phone versiyonu birkaç ay önce yayınlanmıştı ve Windows Phone işletim sistemine sahip olan cihazlarda oynanabilmekteydi. Fakat bu yayınlanan versiyon sadece 1 GB RAM belleğe sahip olan Windows Phone cihazlar için geliştirilmişti. Sitemiz üzerinde de oyunu 512 MB Windows Phone cihazlarında oynayamamaktan şikayet eden birçok kullanıcımız bulunmaktaydı.

Geçtiğimiz günlerde ise Microsoft tarafından yapılan bir açıklamayla Subway Surfers'ın 512 MB telefonlarda çalışacak versiyonunun geliştirilebilmesinin mümkün kılındığını duyurmuştuk. İşte bu açıklamanın ardından yayınlanacak olan bir sonraki Subway Surfers güncellemesi olacak olan Subway Surfers Paris'in bu değişiklikle beraber gelmesi bekleniyor.

Subway Surfers'ın geliştiricisi Kiloo, Subway Surfers güncellemelerinde oyuna genellikle yeni mekanlar, yeni kahramanlar, yeni kostümler ve zenginleştirilmiş içerikler ve yeni ödüller kazandırmaktaydı. Bir sonraki güncelleme bizi Fransa'ya götürecek ve yine oyuna yeni kahramanlar, kostümler, sörf tahtaları ve ödüller kazandıracak. En önemlisi ise artık 512 MB Windows Phone telefonunuzda Subway Surfers keyfini yaşayabileceksiniz.

Subway Surfers'ın güncelleme haberleri için bizi takip etmeye devam edin. Subway Surfers Windows Phone versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Haftanın Android Oyunu: SoulCraft 2

YORUMLAR