Suda Yüzen Lamborghini ile James Bond Olmak Artık Hayal Değil

Suda Yüzen Lamborghini ile James Bond Olmak Artık Hayal Değil

Sadece James Bond filmlerinde gördüğümüz ilginç otomobiller artık hayal değil; bu Lamborghini'de kendi James Bond'unu arıyor ve bu siz olabilirsiniz.

Batman'dan James Bond'a, bir sürü film ve kitap karakterinin yaşamları birçok insanın hayallerini süsler. Özellikle James Bond gibi ajanların kullandığı araç ve gereçler her zaman içimizde "Biz de ajan olabiliriz!" hevesini uyandırır. Bir zamanlar yapılan BatMobil prototipinden sonra şimdi de sırada James Bond arabası var; bu araba bir Lamborghini ve yüzebiliyor.

Biraz Back to the Future arabasını andıran fakat özelliklerine geçince tam bir James Bond aracı havası veren bu beyaz Lamborghini, sahibinden satışa sunuldu. 26.775 dolara (yaklaşık 80.000 TL) satın alabileceğiniz bu arabanın en büyük özelliği suda yüzebiliyor olması. 

Bir Countach'e benzeyen araba, sahibinin söylediğine göre türünün tek örneğiymiş. Birçok kez modifiye edilmiş arabanın küçük bir dokunuşa daha ihtiyacı olsa da, sahibi arabanın son halinin 50.000 dolar değerinde olabileceğini de söylüyor. Eğer çok paranız varsa ve arabalar konusunda üst seviyedeyseniz, bu arabayı kaçırmamalısınız.

Araba şu an eBay'de satışta.

Çok Yakında Herkes Kendi Uydusunu Uzaya Fırlatabilecek

Dünyanın En Yüksek ve Teknoloji Harikası Binası Bakın Nerede İnşa Ediliyor

Nvidia Çılgın Bir Ekran Projesiyle Karşımıza Çıktı!

YORUMLAR