Suicide Squad Oyunu iOS ve Android İçin Ücretsiz Olarak Çıktı

Suicide Squad Oyunu iOS ve Android İçin Ücretsiz Olarak Çıktı

Vizyona girmesi merakla beklenen filmlerin başında gelen Suicide Squad'ın oyunu iOS veAndroid platformu için ücretsiz olarak yayınlandı. Oyunu Google Play ve AppStore üzerinden hemen edinmeniz mümkün.

Ağustos ayında vizyona girecek olan Suicide Squad, DC evreninde yer alan kötü karakterleri bir araya getirecek. Filmde Amanda Waller isimli bir hükümet yetkilisinin, tutuklu karakterlerden oluşturduğu Suicide Squad isimli bir ekibin, çeşitli görevlere gönderilmesini izleyeceğiz. Deadshot, Joker, Harley Quinn, El Diablo, Killer Croc ve Boomerang gibi karakterlerin yer alacağı yapım, DC'nin Genişletilmiş Evreni'nin üçüncü filmi de olacak.

Ücretsiz olarak Google Play ve AppStore üzerinden edinilebilen Suicide Squad: Gerçek Kötüler isimli oyunda ise filmde de yer alacak Deadshot, Harley Quinn ve El Diablo karakterlerini yönetebileceğiz. Hepsinin elinde otomatik silahlar olduğu gibi Harley Quinn'in beyzbol sopasını ve Diablo'nun ateş gücünü de kullanmamız mümkün olacak. Oyun boyunca her görevde bu üç karakterden birini yönetiyor olacağız ve karşımıza çıkan düşman kuvvetlerini halt etmeye çalışacağız. 

Yukarıda yer alan indirme bağlantısından oyunu kolayca edinmeniz mümkün. Oyuna dair ayrıntılı bilgileri ise Warner Bros. tarafından hazırlanan tanıtım videosundan edinebilirsiniz. O tanıtım videosu ise hemen aşağıda:

YORUMLAR