Suikastçiler Altın Çağa Hazırlanıyor, Assassin's Creed Golden Age!

Suikastçiler Altın Çağa Hazırlanıyor, Assassin's Creed Golden Age!

Ubisoft'un geliştirdiği popüler oyun Assassin's Creed hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Oyun yapımcılarının bulunduğu bir fotoğrafta masa üzerinde bulunan Assassin's Creed Golden Age yazılı kağıtlar ve arka plandaki görseller, serinin yeni bir oyunun geleceği söylentilerine neden oldu.

Bu yıl Assassin's Creed'in Londra'da geçeceğini ve Viktoria döneminin yansıtılacağını daha önceki haberlerimizde aktarmıştık. 2016'da çıkacak Assassin's Creed oyununun bile, sızan görsellerden Japonya'da geçeceği konuşuluyorken, Golden Age isimli yeni AC oyunu kafa karışıklığına neden oldu. Ubisoft yapımcıları daha önce yaptıkları açıklamada, her Assassin's Creed oyununa bir takma isim koyduklarını ve son halini alana kadar bu isimle ifade edildiğini belirtmişti. Fakat bugün çıkan fotoğraftaki özenle hazırlanmış görseller, durumun aksini söylüyor, zira çok özenle hazırlanmış menü arayüzünün tasarımlarına benzeyen çıktılar görünmekte. Golden Age takma adını daha önce de Assassin's Creed: Black Flag'de kullan yapımcılar, anlaşılan altın çağ anlamına gelen Golden Age adlı bir oyun üzerinde çalışıyorlar.

Oyun dinamikleri ve yapılacakların çok az bir değişikle yeni oyunlara aktarıldığı Assassin's Creed serisi son oyunundaki hatalardan ve oynanamayacak durumda çıkmasından dolayı oyunculardan çok tepki almıştı. Bakalım yapımcı firma, gelecek oyunlarında edeceği kar oranı kadar oyun ve oyuncuları da düşünecek mi?

YORUMLAR