Sunrise Takvimi Mac İçin Geliyor

Sunrise Takvimi Mac İçin Geliyor

Birçok kişi tarafından uzun zamandır tercih edilen takvim uygulaması Sunrise, bu sefer yolunu Mac'e çiziyor. Tüm sosyal ağlarımızı destekleyen ve bu yönden kullanıcı dostu bir arayüz sunan Sunrice, kısa zamanda çok büyük ilgi topladı. 

Birçok yerde yazılan eleştirilerde Sunrise yüksek oy alıyor. Hatta multi-platform desteğine sahip en iyi uygulama olduğu bile söyleniyor. Mayıs ayından bu yana mobilde kullanıcıları için aktif olan uygulama, ne yazık ki herhangi bir masa üstü uygulamasına sahip değildi. Şimdi ise ilk masa üstü deneyimini Mac ile yapmaya hazırlanıyor.

OS X bildirimlerini de destekleyen, kullanıcı ve mouse dostu arayüzüyle dikkatleri çeken Sunrise, aynı zamanda Wi-Fi'ya ihtiyacınız olmadığı yerlerde full offline moduyla da yardımınıza koşabiliyor.

Uygulamanın Mac'e ne zaman geleceği belirli değil, henüz kesin ve resmi bir açıklama yok. Eğer siz de Mac'inizde işlerinizi organize etmek için bir takvim ya da buna benzer bir uygulama arıyorsanız, Sunrise sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. 

Çıkış tarihi için detayları takip etmeye devam edeceğiz. Bizimle kalın.

YORUMLAR